Półmaraton Trzech Rzek już za nami! Ogromnie się cieszymy, że wiele tygodni zaangażowania i przygotowań przyniosło realizację pierwszej tak dużej imprezy biegowej w Nowym Dworze Mazowieckim.

Jesteśmy usatysfakcjonowani, że tak liczne grono biegaczy przybyło, by pokonać naszą, może niełatwą, ale za to piękną krajobrazowo i widokowo trasę. Było nam również bardzo miło gościć najmłodszych rozbieganych zawodników oraz wspaniałą rzeszę kibiców. Widząc moc Waszych uśmiechów na zdjęciach, możemy chyba przypuszczać, że dostarczyliśmy Wam odpowiednią dawkę endorfin.

Mamy nadzieję, że dzięki naszym staraniom, wszyscy dobrze się bawili. Dzięki Waszej ofiarności udało się nam również pomóc małemu Sebastianowi, na leczenie którego przekażemy 1040,00 zł (jest to całkowita kwota, uzyskana za pakiety dziecięce). Wsparliśmy także wspólnie Joannę, która marzy o nowoczesnej protezie i uzbierała 490,00 zł, a także 480 litrów nakrętek. Nie udałoby się to jednak bez współpracy i wsparcia, które otrzymaliśmy od naszych licznych patronów, partnerów, sponsorów, a także służb ratowniczych i medycznych oraz rzeszy wolontariuszy. W tym miejscu zatem chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu naszego przedsięwzięcia. Dziękujemy patronom honorowym Półmaratonu Trzech Rzek:

Marszałkowi Województwa Mazowieckiego Panu Adamowi Struzikowi, Staroście Powiatu Nowodworskiego Pani Magdalenie Biernackiej, Burmistrzowi Miasta Nowy Dwór Mazowiecki Panu Jackowi Kowalskiemu oraz Burmistrzowi Zakroczymia Panu Arturowi Ciecierskiemu.

Dziękujemy Lokalnej Organizacji Turystycznej Trzech Rzek za wspólny pomysł i jego współorganizację oraz Garnizonowi Modlin za udostępnienie terenu.

Dziękujemy partnerom wydarzenia: Stowarzyszeniu Przyjaciół Piątki, działającemu przy Szkole Podstawowej nr 5 w Nowym Dworze Maz., Stowarzyszeniu Rodzice z klasą, Nowodworskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji, Fundacji „Nikt nie zostaje” zajmującej się pomocą żołnierzom Wojska Polskiego poszkodowanym w misjach wojskowych poza granicami kraju, a także ich rodzinom oraz MS WELLNESS Klub Zdrowego Stylu Życia.

Dziękujemy naszym sponsorom – sponsorowi głównemu firmie PRL Transport oraz firmom: La Lorraine Reckitt Benckiser Production Sp. z o. o. Pemes Produkcja Agencja Ubezpieczeniowa Michał Sempławski, a także sponsorom biegów dla dzieci i młodzieży: Best School Centrum Nauki Języków Obcych oraz Biuro Podróży Viva Go.

Za zapewnienie bezpieczeństwa dziękujemy służbom Policji, Straży Miejskiej, Ochotniczej Straży Pożarnej Nowy Dwór Maz., OSP Ratownictwo Wodne, OSP Wojszczyce oraz Nowodworskiemu Centrum Medycznemu.

Za ogromną liczbę pięknych zdjęć dziękujemy Nowodworskiej Grupie Fotograficznej Novi Foto.

Dziękujemy Rajdos Ekipos za pomoc przy zabezpieczeniu trasy i pilotowanie biegów.

Dziękujemy wszystkim wolontariuszom za ich poświęcony czas i pracę w biurze zawodów, depozycie, przy obsłudze punktów nawadniania i na trasie.